PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=117988}

Prognoza na życie

The Weather Man
6,6 15 319
ocen
6,6 10 1 15319
7,1 7
ocen krytyków
Prognoza na życie
powrót do forum filmu Prognoza na życie

Jak dla mnie the best są sceny:

1. Z ojcem, kiedy pyta go, co to są "lody, pieprzenie i fiuty" :)
2. Kłótnia Davida z nowym partnerem byłej żony
3. Retrospekcja z majonezem
4. "Palec Wielbłąda" (wszyscy wiedzą, o co chodzi ;))

ocenił(a) film na 8
Panoptikon

moją ulubioną sceną w filmie jest bodajże ostatnia, kiedy idzie po mieście z łukiem na ramieniu, i mówi coś w stylu "już nikt nie rzuca we mnie jedzeniem. to chyba dlatego, że noszę ze sobą łuk" ;D

ocenił(a) film na 9
iron_marcin

Może nie konkretnie momenty ale teksty, to jak dla mnie kiedy mówi coś takiego jak "sheaki są naturalną reakcją na taki rodzaj rzeczy" i oczywiście porada ojca (scenarzysta nie powinien nauczac tylko tłumaczyc ale tu akurat nieźle wyszło) "w gównianym życiu trzeba wyrzucic niektóre rzeczy" czy coś w podobie.

Panoptikon

Mi sie podobało juz pod koniec jak siedzą razem w samochodzie i Cage opowiada o tym, że był i przywalił temu kolesiowi co sie podwalała do jego syna, a Caine na to "Dobra robota". Aż się ucieszyłam, że ojciec w końcu powiedział coś pozytywnego o nim.

użytkownik usunięty
Kotula

ojciec-literat propaguje kult przemocy. i tyle. dopiero wtedy! był zadowolony z syna.

ocenił(a) film na 8
Panoptikon

1. Camel toe
3. Like a rock
2. I am fast-food

ocenił(a) film na 9
Panoptikon

A ja jestem fanem Boba Segera i mam wszystkie jego płyty i fajnie że piosenka "Like a Rock" jest pewnego rodzaju przesłaniem tego filmu. I właśnie chyba scena w samochodzie i rozmowa między synem i ojcem podoba mi się najbardziej, szczególnie moment kiedy Michael Caine (którego absolutnie uwielbiam) włącza piosenke i rozbrajającym tonem mówi że nie rozumie...

Panoptikon

kiedy celuje łukiem w partnera swojej byłej żony
chwila napięcia:)

ocenił(a) film na 10
basia990

" sheela nie jest prześliczna jest otyła i nienawidzi tańczyć

ocenił(a) film na 10
magdalena_8

No co tu dużo mówić film ŻYCIOWY

-Gdy żucił w żone śnieżką, chciał by było zabawnie a wyszło STRASZNIE (tak jak nieraz w życiu)
- palec wielbłąda (niekiedy spodziewamy sie czegoś gorszego niż jest)
- to jak zgasło światło gdy przemawiał i po przemówieniu powiedział że: nik nie pamięta o moim przemówieniu tylko o tym że jest prąd
- w aucie jak ojciec powiedział "dobra robota" i on sie ucieszył
- I te kartki zaufania z żoną, nieraz Naprawdęlepiej nie wiedzieć co twoi najbliźsi o tobie myślą (gdyby każdy sąsiad miał u każdego podsłuch to zapewne żadni sąsiedzi na świecie by siedo siebie nie odzywali)


GENIALNY FILM!

Panoptikon

a mógłby mi ktoś napisać jak się skończyło... widziałem do momentu gdy wyszedl z pogrzebu i zaczal strzelac z luku??? z góry dziekuje...

ocenił(a) film na 5
Panoptikon

Life is shit - M. Caine

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones